KALENDER

E-R võimalik broneerida kella 10:00-21:00ni

L-P on peo algusajad: 10:00, 14:00, 18:00 (kui soovite 2tundi, siis on võimalik kellaaegu muuta nii, et pidude vahele jääks 1 tund koristamiseks).

K 17.OKTOOBER18:00-21:00KARL ERICH 7A
N 18.OKTOOBER18:00-21:00ROMEL 8A
R 19.OKTOOBER18:00-21:00MARTEN 7A
L 20.OKTOOBER10:00-13:00OLIVER 9A
14:00-17:00PATRIK 5A
18:00-21:00KARL 10A
P 21.OKTOOBER10:00-13:00TOM VINTSENT 7A
14:00-17:00LENNART 5A
18:00-21:00DANIEL 7A
E 22.OKTOOBER18:00-21:00MARK ANDREAS 9A
T 23.OKTOOBER18:00-21:00SERGEI 8A
K 24.OKTOOBER18:00-21:00VILLEM 8A
N 25.OKTOOBER18:00-21:00ASKOR 7A
R 26.OKTOOBER18:00-21:00KRISTIAN 7A
L 27.OKTOOBER10:00-13:00
14:00-17:00RAIKO 6A
18:00-21:00KARL-JOHHANNES
P 28.OKTOOBER10:00-13:00OTTO EGERT 8A
14:00-17:00KASPAR 7A
18:00-21:00ROBIN 7A
E 29.OKTOOBER18:00-21:00JAKOB 7A
T 30.OKTOOBER18:00-21:00SANDER 9A
K 31.OKTOOBER18:00-21:00RAUL 7A
N 1.NOVEMBER18:00-21:00KIPP OSKAR 6A
R 2. NOVEMBER14:30-17:15MART MIKK 11A
18:00-21:00ELDOR
L 3.NOVEMBER10:00-13:00RAUL-RENARD 7A
14:00-17:00SIMONE DELISE 8A
18:00-21:00MARTEN JOHAN 8A
P 4.NOVEMBER10:00-13:00JUHAN 8A
14:00-16:00MIKO
17:00-20:00MARTEN
E 5.NOVEMBER18:00-21:00RASMUS 6A
T 6.NOVEMBER18:00-21:00RASMUS 9A
K 7.NOVEMBER18:00-21:00MIRTEL 9A
N 8.NOVEMBER18:00-21:00MARKUS 9A
R 9.NOVEMBER18:00-21:00RISTO REVON 9A
L 10.NOVEMBER10:00-13:00ROMET 9A
14:00-17:00LAURI 9A
18:00-21:00RICHARD 9A
P 11.NOVEMBER10:00-13:00STEVEN 6A JA NOAH 1A
14:00-17:00JOOSEP 9A
18:00-21:00UKU 10A
E 12.NOVEMBER18:00-21:00MATTIAS 7A
T 13.NOVEMBER18:00-20:00MIKK 9A
K 14.NOVEMBER
N 15.NOVEMBER18:00-21:00MADIS 9A
R 16.NOVEMBER17:00-20:00KARLOS 8A
L 17.NOVEMBER11:00-13:00RON SEBASTIAN 9A
14:00-17:00ROBIN 6A
18:00-21:00MEELIS JA JAANUS 9A
P 18.NOVEMBER10:00-13:00MARTIN 11A
14:00-17:00ROBIN 7A
18:00-20:00KRISTOFER 10A
E 19.NOVEMBER
T 20.NOVEMBER18:00-21:00BIRK NIKLAS 6A
K 21.NOVEMBER
N 22.NOVEMBER18:00-21:00CHRIS-EVEN 7A
R 23.NOVEMBER18:00-21:00VALERIA JA EKATERINA
L 24.NOVEMBER10:00-13:00RAGNAR 8A
14:00-17:00KARL ROBERT 10A
18:00-21:00MARKKUS 10A
P 25.NOVEMBER11:00-13:00MATHIUS 9A
14:00-17:00LUKAS 8A
18:00-21:00GUSTAV 8A
E 26.NOVEMBER
T 27.NOVEMBER
K 28.NOVEMBER
N 29.NOVEMBER
R 30.NOVEMBER
L 1.DETSEMBER10:00-13:00
14:00-17:00ANDRI 7A
18:00-21:00JAROSLAV 8A
P 2.DETSEMBER10:00-13:00
14:00-17:00LAUR MATIS 10A
18:00-21:00RALF 5A
E 3.DETSEMBER
T 4.DETSEMBER18:00-21:00REVIL 7A
K 5.DETSEMBER
N 6.DETSEMBER18:00-21:00JANMAR 7A
R 7.DETSEMBER18:00-21:00LASSE 9A
L 8.DETSEMBER10:00-13:00OSKAR JA KASPAR 6A
14:00-17:00
18:00-21:00
P 9.DETSEMBER10:00-13:00
14:00-17:00ARDEN 7A
18:00-21:00
E 10.DETSEMBER
T 11.DETSEMBER
K 12.DETSEMBER18:00-21:00MARKUS ANDRE 10A
N 13.DETSEMBER18:00-21:00ROSANNA 9A
R 14.DETSEMBER18:00-21:00TREVOR
L 15.DETSEMBER10:00-13:00
14:00-17:00OLIVER ALEX 8A
18:00-21:00STEN-MARTIN 9A
P 16.DETSEMBER10:00-13:00
14:00-17:00RISTO 8A
18:00-21:00
E 17.DETSEMBER
T 18.DETSEMBER
K 19.DETSEMBER18:00-21:00MARKUS HARALD 9A
N 20.DETSEMBER
R 21.DETSEMBER
L 22.DETSEMBER10:00-13:00
14:00-17:00
18:00-21:00LEON 9A
P 23.DETSEMBER
E 24.DETSEMBER
T 25.DETSEMBER
K 26.DETSEMBER
N 27.DETSEMBER
R 28.DETSEMBER
L 29.DETSEMBER10:00-13:00
14:00-17:00NORMAN 8A
18:00-21:00
P 31.DETSEMBER
L 5.JAANUAR10:00-13:00KAROL 9A
14:00-17:00ARTJOM
18:00-21:00SANDER 7A
P 6.JAANUAR14:00-17:00HANS MARKUS
T 8.JAANUAR18:00-21:00MARKUS 7A
L 12.JAANUAR10:00-13:00XANDER 7A
L 12.JAANUAR14:00-17:00ALEX 10A
L 19.JAANUAR10:00-13:00MATTIS 10A
L 19.JAANUAR14:00-17:00ROBERT JOOSEP 8A
P 20.JAANUAR14:00-17:00MARKUS 10A
L 2.MÄRTS14:00-17:00UKU 7A
P 3.MÄRTS14:00-17:00JOOSEP 6A

 

Lapse nimi ja vanus

Email

Telefon

Kuupäev

Kell

Kuidas te leidsite Nerfipesa?
laps käis Nerfipesas sõbra sünnipäevalinternetist otsidesFacebookreklaammuu

Märkused