KALENDER

E-R võimalik broneerida kella 10:00-21:00ni

L-P on peo algusajad: 10:00, 14:00, 18:00 (kui soovite 2tundi, siis on võimalik kellaaegu muuta nii, et pidude vahele jääks 1 tund koristamiseks).

K 26.SEPTEMBER18:00-21:00KELLI 9A
N 27.SEPTEMBER17:00-20:00ALEKSANDER 7A
R 28.SEPTEMBER15:00-18:00MATTIAS 8A
18:30-21:00TREVOR 6A
L 29.SEPTEMBER10:00-13:00LIIS MARII 9A
14:00-17:00ANDERO 5A
18:00-21:00JARMO
P 30.SEPTEMBER10:00-13:00MAGNAR HARRI 7A
14:00-17:00EMILY 8A
18:00-21:00KRISTEN ENOK 8A
E 1.OKTOOBER18:00-21:00EIKE
T 2.OKTOOBER18:00-21:00KAAREL 8A
K 3.OKTOOBER18:00-21:00JAN RODOLF 8A
N 4.OKTOOBER17:00-20:00NIKITA 11A
R 5.OKTOOBER17:30-20:30HENRI 8A
L 6.OKTOOBER10:00-13:00ANNI 8A
14:00-17:00OLIVER 9A
18:00-21:00FRED-ERIK
P 7.OKTOOBER11:00-13:00RICHARD
14:00-17:00LEAR 8A
18:00-21:00SVEN ERIK 11A
E 8.OKTOOBER18:00-21:00RAINER 9A
T 9.OKTOOBER14:30-17:00ROMEKS 11A
18:00-21:00STEFAN 8A
K 10.OKTOOBER17:30-20:30GREGOR HENRIK 9A
N 11.OKTOOBER18:00-20:00ARTUR 8A
R 12.OKTOOBER18:00-21:00VSEVOLOD 7A
L 13.OKTOOBER10:00-13:00LAURI 8A
14:00-17:00DANIEL 8A
18:00-21:00UKU 8A
P 14.OKTOOBER10:00-13:00GEORG
14:00-17:00ROBIN 9A
18:00-21:00OLIVER 9A
E 15.OKTOOBER18:00-21:00JANEK 9A
T 16.OKTOOBER18:00-21:00KRISTOFER 7A
K 17.OKTOOBER18:00-21:00KARL ERICH 7A
N 18.OKTOOBER18:00-21:00ROMEL 8A
R 19.OKTOOBER18:00-21:00MARTEN 7A
L 20.OKTOOBER10:00-13:00OLIVER 9A
14:00-17:00PATRIK 5A
18:00-21:00KARL 10A
P 21.OKTOOBER10:00-13:00TOM VINTSENT 7A
14:00-17:00LENNART 5A
18:00-21:00DANIEL 7A
E 22.OKTOOBER18:00-21:00BRONEERITUD
T 23.OKTOOBER18:00-21:00SERGEI 8A
K 24.OKTOOBER
N 25.OKTOOBER18:00-21:00ASKOR 7A
R 26.OKTOOBER18:00-21:00KRISTIAN 7A
L 27.OKTOOBER10:00-13:00STEVEN 6A JA NOAH 1A
14:00-17:00RAIKO 6A
18:00-21:00KARL-JOHHANNES
P 28.OKTOOBER10:00-13:00OTTO EGERT 8A
14:00-17:00KASPAR 7A
18:00-21:00ROBIN 7A
E 29.OKTOOBER18:00-21:00JAKOB 7A
T 30.OKTOOBER18:00-21:00SANDER 9A
K 31.OKTOOBER
N 1.NOVEMBER
R 2.NOVEMBER18:00-21:00ELDOR
L 3.NOVEMBER10:00-13:00RAUL-RENARD 7A
14:00-17:00
18:00-21:00
P 4.NOVEMBER10:00-13:00
14:00-17:00
18:00-21:00
E 5.NOVEMBER
T 6.NOVEMBER
K 7.NOVEMBER
N 8.NOVEMBER18:00-21:00MARKUS 9A
R 9.NOVEMBER18:00-21:00RISTO REVON 9A
L 10.NOVEMBER10:00-13:00
14:00-17:00LAURI 9A
18:00-21:00RICHARD 9A
P 11.NOVEMBER10:00-13:00
14:00-17:00JOOSEP 9A
18:00-21:00
E 12.NOVEMBER18:00-21:00MATTIAS 7A
T 13.NOVEMBER
K 14.NOVEMBER
N 15.NOVEMBER18:00-21:00MADIS 9A
R 16.NOVEMBER
L 17.NOVEMBER10:00-13:00
14:00-17:00ROBIN 6A
18:00-21:00MEELIS JA JAANUS 9A
P 18.NOVEMBER10:00-13:00
14:00-17:00ROBIN 7A
18:00-21:00
E 19.NOVEMBER
T 20.NOVEMBER
K 21.NOVEMBER
N 22.NOVEMBER18:00-21:00CHRIS-EVEN 7A
R 23.NOVEMBER18:00-21:00VALERIA JA EKATERINA
L 24.NOVEMBER10:00-13:00
14:00-17:00KARL ROBERT 10A
18:00-21:00
P 25.NOVEMBER11:00-13:00MATHIUS 9A
14:00-17:00
18:00-21:00
E 26.NOVEMBER
T 27.NOVEMBER
K 28.NOVEMBER
N 29.NOVEMBER
R 30.NOVEMBER18:00-21:00RALF 5A
L 1.DETSEMBER14:00-17:00ANDRI 7A
T 4.DETSEMBER18:00-21:00REVIL 7A
N 6.DETSEMBER18:00-21:00JANMAR 7A
R 7.DETSEMBER18:00-21:00LASSE 9A
P 9.DETSEMBER14:00-17:00ARDEN 7A
R 14.DETSEMBER18:00-21:00TREVOR
L 15.DETSEMBER14:00-17:00OLIVER ALEX 8A
18:00-21:00STEN-MARTIN 9A
K 19.DETSEMBER18:00-21:00MARKUS HARALD 9A
L 29.DETSEMBER14:00-17:00NORMAN 8A
L 5.JAANUAR14:00-17:00ARTJOM
P 6.JAANUAR14:00-17:00HANS MARKUS
L 12.JAANUAR14:00-17:00ALEX 10A
L 19.JAANUAR10:00-13:00MATTIS 10A
L 19.JAANUAR14:00-17:00ROBERT JOOSEP 8A
P 20.JAANUAR14:00-17:00MARKUS 10A
L 2.MÄRTS14:00-17:00UKU 7A

 

Lapse nimi ja vanus

Email

Telefon

Kuupäev

Kell

Kuidas te leidsite Nerfipesa?
laps käis Nerfipesas sõbra sünnipäevalinternetist otsidesFacebookreklaammuu

Märkused